۱ سبد خرید

آیا یادگیری بیم و رویت با پکیج رویت راحت است؟

آیا یادگیری بیم و رویت با پکیج رویت راحت است؟

مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM)، رویه امروز کار معماران و سازندگان در آمریکا و اروپاست و دنیای ساخت را به کلی تغییر داده‌است. در این مقاله به معرفی پکیج آموزش رویت برای معماری بن‌رو کالج، با تدریس آقای مهندس امیر کرمی می‌پردازیم. همچنین به صورت مختصر به آموزش بیم با رویت اشاره کوتاهی خواهیم داشت. پیش از آن لازم است بگوییم نرم‌افزار رویت ملاقات ایده و ساخت را در لحظه مدلسازی ممکن می‌کند. به علاوه قسمت اول ویدیو رایگان پکیج آموزش رویت برای معماری را در انتهای این مقاله می توانید مشاهده کنید.

در حقیقت مدل بیم یک فرایند هوشمند مبتنی بر مدل سه بعدی است که همه متخصصان مرتبط با ساختمان را با بینش و ابزاری برای برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت و مدیریت ساختمان‌ و زیرساخت‌ها مجهز می‌کند. بن رو کالج پکیج رویت را تولید کرده‌است زیرا می‌داند آینده ساخت و ساز ساختمان به رویت وابسته است و این روش کار معماران و سازندگان را تغییر خواهد داد.

رویت را با پکیج رویت شروع کنم یا آموزش رایگان در یوتیوب؟

اجازه بدهید نقطه شروع خودم را به عنوان نویسنده این مقاله با رویت برای شما بگویم. خیلی پیشتر از آن که بخواهم اتودسک رویت را از راه تهیه پکیج رویت بیاموزم، در کلاس درس طراحی بیمارستان در ترم 4 کارشناسی با طراحی و ارائه یک مجموعه 600 تختخوابی روبرو بودم. طرح من 3 بازوی متصل به یک مفصل بود و همه بخش‌های بیمارستان اعم از آزمایشگاه، رادیولوژی، درمانگاه‌ها، آی.سی.یو.، ان-آی.سی.یو، جراحی، زایمان، بستری و چند بخش دیگر هم باید در آن مدنظر قرار می‌گرفت.

همه آنهایی که دانشجوی معماری بوده‌اند حداقل یک بار تنشان با یک طرح پیچیده و بزرگ مقیاس متشکل از در و دیوارهای بسیار با اندازه‌های کوچک و بزرگ چرب شده‌است. در آن ترم من فرصت تهیه یک پکیج رویت و مشاهده ویدئوها را نداشتم و با استفاده از مهارت انگلیسی و رابط کاربری آسان رویت شروع به کار با آن و نهایتا تحویل پروژه در آن شدم که نتایج درخشانی هم برایم باقی گذاشت.

مشکل آنجا بود که من به صورت حرفه ای از این ابزار استفاده نکرده بودم و مدل سه بعدی، من را در ترم بعدی برای درس طراحی فنی قال گذاشت! استفاده از یک پکیج آموزشی که در اینجا منظور پکیج رویت است، یک مدل بی‌عیب و نقص که بعدتر می‌توان از آن برای اهداف مختلف بهره برد ایجاد می‌کند.

وقتی طیف متنوعی از ویدئوهای آموزش رویت در یوتیوب و سایت‌های مشابه را می‌بینیم، اینطور به نظر می‌آید که یک پکیج رویت پیش روی ماست و هر آنچه لازم است برای کار با این نرم‌افزار بیاموزیم در چنته داریم. حال آنکه در حالتی غیر از پکیج آموزشی، ماهیگیری به شما آموزش داده نمی‌شود. شاید هزاران قلق و نکته آموخته شود اما شما ارتباط اصلی بخش‌های نرم افزار به هم و مهمتر مراحل ایجاد مدل بی‌عیب و نقص را نمی‌آموزید.

مزایای پکیج آموزش رویت برای معماری

اجازه دهید صادق باشم، ویدئوهای یوتیوب و هر ویدئوی رایگان دیگری برای دعوت شما به چیزی بزرگتر مانند خرید پکیج یا محصولات آن سایت است. مهمتر آن است که بدانید یوتیوب بر اساس مدت زمانی که کاربر در آن وقت می‌گذراند به تولیدکنندگان محتوا اعتبار می‌بخشد. تصور کنید یک آموزنده تا چه اندازه باید از خود گذشته باشد که هر آنچه تحت عنوان پکیج رویت لازم است یاد دهد را به صورت رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار دهد.

آموزش بیم با رویت

بهترین پکیج آموزش بیم با رویت

فقط با جستجوی عبارت هایی مانند پکیج رویت، آموزش رویت، پکیج آموزش رویت استراکچر، آموزش رایگان رویت، pdf و غیره به طیف متنوعی از آموزش‌ها و پکیج‌های رویت دسترسی خواهید داشت. سوال درست این است که ویژگی‌های یک پکیج خوب آموزش رویت چیست؟

  • مطالب را به صورت موثر آموزش داده باشد و از مرور محتوای بی‌ارتباط و کم‌اهمیت پرهیز کرده‌باشد.
  • کاربردی باشد و از شرکت کننده‌ها کار عملی بخواهد.
  • آموزنده دلسوزی داشته باشد که بیش از سود فروش پکیج رویت به فکر آموختن باشد.
  • از شرکت کننده‌ها سریع و هوشمندانه کار کردن را بخواهد و نه صرفا انجام تمرین‌های روتین در مدت طولانی.
  • کامل باشد یعنی به آموزش بیم، رویت استراکچر، رویت سازه و رویت کوردینیشن هم بپردازد.
  • مهمتر از همه، آموزنده آن حرفه‌ای در زمینه رویت و بیم باشد نه صرفا یک آموزنده نرم‌افزار.

رازموفقیت بعد از آموزش بیم با رویت

همه تولیدکنندگان پکیج رویت به شما این تضمین را می‌دهند که بیش از ویژگی های بالا هستند. این شما هستید که باید با شناخت آموزندگان تصمیم درست را بگیرید. به علاوه به یاد داشته باشید که هیچ پکیج رویتی ضامن یادگیری قوی و درآمدزایی برایتان نخواهد بود مادامی‌که به صورت جدی و مستمر به تمرین آن نپردازید.

معرفی پکیج آموزش رویت برای معماری

با همه توضیحات بالا وظیفه خود می‌دانیم دو محصول پکیج آموزش رویت برای معماری بن رو کالج را به شما معرفی کنیم. رویت کالج، پکیج رویت است که آموزش کامل این نرم‌افزار را با مقدمه مفصلی از مدل بیم و مباحثی از رویت سازه و رویت کوردینیشن به همراه دارد. شما می توانید قبل از تهیه این پکیج قسمت هایی از آن را به صورت ویدیو رایگان و لیست سرفصل های آن را در سایت بن رو کالج ببینید. در پکیج آموزش رویت برای معماری بن رو کالج علاوه بر مطالب فوق، آموزش داینامو در رویت، رویت کوردینیشن به صورت کامل و نویسورک نیز وجود دارند. در واقع شما با خرید یک پکیج چهار آموزش جامع را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش پلاگین های کاربردی رویت
آیا یادگیری بیم و رویت با پکیج رویت راحت است؟ - بن رو کالج

Rating 3.75 from 4 votes

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید