۱ سبد خرید

معرفی 7 ویژگی نرم‌افزار رویت (Revit) معماری

معرفی 7 ویژگی نرم‌افزار رویت (Revit) معماری

نرم‌افزار رویت امروزه یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارها در جهان معماری است. این را بن رو کالج نمی‌گوید؛ کافی است سری به لینکدین شرکت‌های برتر معماری دنیا بزنید و ببینید کارمندان آن‌ها به چه نرم‌افزارهایی مسلط هستند. خوب این موضوع درباره کشور ما هم صادق است و نیاز شرکت‌ها به افراد مسلط به رویت را می‌‌توان در فهرست شرایط استخدام دید. همچنین بسیاری از شرکت‌ها با ایجاد برنامه آموزش نرم‌افزار رویت معماری در دوران کارآموزی نیروهای خود را آماده می‌کنند. با این وجود علاقه‌مندان می‌توانند با آموزش رویت pdf به طور خودخوان این نرم‌افزار را یاد گرفته و از دیگران پیشی بگیرند. در ادامه این مقاله با معرفی آموزش رویت pdf و آموزش نرم افزار رویت معماری همراه بن رو کالج باشید.

ما پیشتر در مقاله مقایسه رویت و راینو برای معماران، ویژگی‌های اصلی این دو نرم‌افزار را برای شما معرفی کرده‌ایم. راینو سه بعدی در معماری با قابلیت‌های شگفت‌انگیز ساخت انواع فرم، دست شما را برای هر خلاقیتی باز گذاشته‌است و با اتصال به گرس‌هاپر، ابزار معماری پارامتریک را به ساده و شیرین‌ترین روش در اختیارتان قرار می‌دهد. با این حال آموزش نرم‌افزار رویت مزیت‌های دیگری دارد که تهیه همه مدارک فنی همزمان با مدلسازی، اتصال به مدل اطلاعات ساختمان و امکان طراحی پارامتریک همزمان با داینامو از مهمترین مزایای رقابتی آن است.

مروری بر مهمترین مزایای آموزش نرم‌افزار رویت معماری

  • اتصال به مدل اطلاعات ساختمان (BIM):

مدل بیم که پیشتر در سری مقالات بیم در رویت به آن پرداخته‌ایم امکان طراحی، ساخت و مدیریت منابع را به طور همزمان در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد و نرم‌افزار رویت به خوبی به آن پاسخگو است.

  • یک بار مدلسازی و تهیه همه مدارک:

زمان گرانبهاترین دارایی ماست و آموزش نرم‌افزار رویت از این دارایی با تولید هوشمند مدارک محافظت می‌کند.

  • اتصال به سازه و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی:

این ویژگی رویت بسیار برای مهندسان و تببین برنامه‌های مالی و زمانی پروژه اهمیت دارد چرا که با طراحی همه جانبه پروژه می‌توان از ضررهای احتمالی پیش‌گیری کرد و سود را به بالاترین حد خود رساند.

  • طراحی پارامتریک با داینامو:

پیشتر افراد آموزش نرم‌افزار رویت معماری را نمی‌توانستند در طراحی پارامتریک به کار بگیرند و دست به گریبان گرسهاپر در راینو بودند. امروز با نوشته‌شدن پلاگین داینامو در رویت این امکان به امکانات فوق اضافه شده و طراحان را انگشت به دهان کرده است.

  • رندر مستقیم با اینسکیپ:

می‌دانیم رندرگرفتن از مدلسازی، دغدغه همه طراحان است و اتودسک با اتصال رویت به اینسکیپ، کار را برای ما آسان کرده‌است. تغییر همزمان ویژگی‌ها بر رندر و سبک بودن پلتفرم تنظیمات سبب استفاده فراگیر آن شده‌است.

  • امکان طراحی جزئیات و منظر:

به بزرگ مقیاسی یک پروژه منظر تا کوچکی انواع دیتیل‌های ساختمانی، رویت در معماری پاسخگوی ایده‌های طراحان است و در هیچ مرحله‌ای آنها را ناامید نمی‌کند.

  • امکان کار اشتراکی بر یک پروژه:

این مورد را شاید بتوان از همه موارد بالا مهمتر دانست! اهمیت تدقیق طراحی و تبدیل آن به واقعیت در دسترس، ضروری‌ترین نیاز یک شرکت است. حال آنکه افراد با مهارت‌ها و دانش مختلف در حال همکاری با یکدیگر هستند. رویت با قابلیت Revit Coordination به مدل بیم معنا می‌دهد و بستر کار بر یک پروژه به طور همزمان را برای افراد فراهم می‌کند.

برای مطالعه بیشتر درباره مزایای Revit Coordination می‌توانید به مقاله برگ برنده استخدام با آموزش نرم‌افزار رویت در معماری مراجعه کرده و با آن آشنا شوید.

آموزش نرم افزار رویت معماری

چرا آموزش رویت pdf مورد استقبال افراد است؟

خوب برای پاسخ به این سوال اول می‌بایست ویژگی‌های pdf را مرور کرد. Pdf‌‌ها با سبکی خود اول از همه به راحتی قابل دانلود هستند و در هر سیستمی اجرا می‌شوند. مهمتر آنکه در آموزش رویت pdf شما نکات مورد نظر را خود را مارک می‌کنید و به آسانی با امکان جستجو می‌توانید آن را پیدا کرده و رفع اشکال کنید. مزیت مهم دیگر، امکان پرینت آنها کنار دستتان است که بتوانید همزمان فایل آموزش و محیط نرم‌افزار را پیش روی خود داشته باشید. آخرین مزیت استفاده از pdf برای آموزش رویت هم مرتبط با بزرگنمایی تصاویری است که گام به گام رویت را آموزش می‌دهند. Pdf بدون افت کیفیت تصاویر آموزشی را در اختیار قرار می‌دهد و این در زمان اجرای دستورهای چندمرحله‌ای و پیچیده حائز اهمیت است. خبر خوب آن است که تیم مهندسان بن رو کالج در حال آماده‌سازی کتاب آموزش رویت هستند که به زودی در اختیار شما خواهد گرفت.

سخن پایانی بن رو کالج

برای آموزش رویت یا هر نرم‌افزار دیگری، هر فرد می‌بایست به روش یادگیری خود توجه کند. برخی راندمان بهتری با مشاهده فیلم‌های آموزشی دارند و برخی با مطالعه گام به گام در خلوت خود، بهتر نرم‌افزار را یاد می‌گیرند. در هر دو صورت بن رو کالج ابزار یادگیری را برای شما فراهم کرده‌است. توصیه می‌کنیم پیش از تهیه پکیج‌های آموزشی بن رو کالج، سری به ما بزنید و با نحوه آموزش آشنا شوید.

 

پکیج آموزشی

Revit College

آموزش جامع معماری و سازه

معرفی 7 ویژگی نرم‌افزار رویت (Revit) معماری - بن رو کالج

Rating 3.50 from 2 votes

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید