سبد خرید

چه مواردی به آپدیت رویت ۲۰۲۴ اضافه شده ؟ ویژگی های رویت 2021 تا 2024

چه مواردی به آپدیت رویت ۲۰۲۴ اضافه شده ؟ ویژگی های رویت 2021 تا 2024

ویژگی های رویت 2021 تا 2024

اگر می خواهید آپدیت رویت 2024 را بشناسید و ویژگی های رویت 2021 تا 2024 را بدانید در ادامه با بن رو کالج همراه شوید. اتودسک رویت نرم افزاری فوق العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند، این نرم افزار دارای ابزارهای دقیقی برای طراحی و ساخت سازه های کارآمدتر است. Autodesk Revit با پشتیبانی از جدیدترین متدهای ساخت و ساز و مدل سازی از طریق اطلاعات موجود درباره ساختمان (BIM) و همچنین اطلاعات مربوط به استقامت مصالح، ترکیب ساخت و ساز، روش های به روز معماری ساختمان و ارائه راه حل های نوین در زمینه بهینه سازی در استفاده از مواد در ساخت، انرژی و … به عنوان یک دستیار تخصصی مهندسین به شمار خواهد آمد. امروزه می توانید از ویژگی‌های آپدیت رویت ۲۰۲۴ بهره مند شوید.

نرم افزار Autodesk Revit به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنار مهندسان قرار می گیرد. این نرم افزار در انجام امور محاسباتی مربوط به ساختمان نظیر برآورد مصالح و میزان مقاومت آن ها که یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش های مربوط به ساخت و ساز است آن ها را یاری می نماید.

آپدیت رویت 2024 و ویژگی های رویت 2021 تا 2024

در این پست در قالب 27 ویدیو، به بررسی ویژگی ها و امکانات اضافه شده به آپدیت رویت 2024 و ویژگی های رویت 2021 تا 2024 می پردازیم. در صورتی که قصد یادگیری کامل نرم افزار رویت را دارید، می توانید از پکیج های آموزشی بن رو کالج استفاده کنید. پیشنهاد ما برای شروع یادگیری، پکیج آموزشی revit college است.

 

برای دانلود کلیک نمایید.

 

Rating 4.15 from 20 votes

برای دانلود جلسات، در سایت ثبت نام کنین. ثبت نام در سایت رایگان میباشد.
جعبه دانلود فایل۲۷ فایل
2024 Template Elliptical walls Additional Setting sorting Slanted & Tapered wall rail slanted wall edit profile Align in 2024 references plane Enable Snaps in pdf hide Finish in wall (vg pallete) Grid in 3D view Bending Detail in rebar TopoSolid 1 TopoSolid 2 TopoSolid 3 TopoSolid 4 TopoSolid 5 TopoSolid 6 TopoSolid 7 angle in Tag Spot Slope Schedule in 2024 sheet 1 sheet 2 import files Material sun setting
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید