سبد خرید
  • دسته‌بندی اصلی آبجکت آتشنشانی رویت:

Annotation – علایم – متفرقه

  • دسته‌بندی دانلود پکیج آبجکت آتشنشانی رویت:

دو بعدی – متفرقه- اعلان حریق – اعلام حریق – اطفای حریق

  • تعداد آبجکت‌های داخل پکیج:

7 عدد آبجکت

توضیحات دانلود پکیج آبجکت آتشنشانی رویت

بخشی مهم و حیاتی در پروژه‌های معماری، رعایت استانداردها و ضوابط مربوط به حریق و آتش‌نشانی است؛ این موضوع، در چندین دسته‌بندی فرعی مختلف، مانند علایم و نشانه‌ها، سیستم‌های اعلام و اعلان حریق، و تجهیزات اطفای حریق خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این موارد، ضوابط مخصوص به خود را دارد که باید به طور مناسب، رعایت شوند. اجرای صحیح این موارد، از بروز خطرات جانی و مالی سهمگین، جلوگیری می‌کند و یا دامنه آسیب آن‌ها را به حداقل می‌رساند.

اندیشیدن به محدودیت‌های مربوط به این سیستم‌ها و تجهیزات، در مراحل طراحی و توسعه طرح، باعث تعبیه تمهیداتی متناسب با معماری می‌شود؛ در غیر این صورت، ممکن است اجرای برخی از این ضوابط، باعث ایجاد تغییراتی ناخواسته در طراحی معماری شود؛ زمانی که فرصت و امکان اصلاحات اساسی‌تر و مناسب، وجود ندارد. به همین دلیل، لازم است که در فرایند طراحی، حضور چنین ضوابطی، و اثرات آن‌ها، دیده شود.

بهره‌گیری از آبجکت‌ها و مبلمان استاندارد در این حوزه، به جانمایی مناسب چنین تجهیزاتی در نرم افزار رویت، کمک می‌کند؛ همچنین، در اختیار داشتن یک پکیج کامل آبجکت آتش‌نشانی، باعث می‌شود که امکان از قلم انداختن موردی در این زمینه، به حداقل برسد. پکیج کامل آبجکت آتش‌نشانی، با داشتن مواردی نظیر علایم خروج، سیستم‌های اعلام و اعلان آتش، و تجهیزات اطفای حریق، این موضوع را کامل پوشش می‌دهد.

داشتن ابعاد استاندارد در چنین آبجکت‌هایی، باعث می‌شود که سردرگمی کاربران در این موضوع حساس، به حداقل برسد. از طرف دیگر، نیاز به علایم و نشانه‌هایی استاندارد در این حوزه، برای معرفی چنین تجهیزاتی در مدارک دو بعدی نظیر پلان‌ها نیز وجود دارد. به همین دلایل، دانلود آبجکت رویت در موضوع حریق و آتش‌نشانی، یکی از دغدغه‌های کاربران این نرم افزار پرکاربرد است؛ اما این دغدغه، در وبسایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، برطرف می‌شود.

بخش دانلود پکیج آبجکت آتشنشانی رویت بن رو کالج، مجموعه کاملی از آبجکت‌ها در این زمینه را شامل می‌شود که از طریق دانلود آبجکت رویت، قابل دسترسی است؛ آبجکت‌های علایم خروج، سیستم اعلان حریق مانند حسگر دود و زنگ خطر، تجهیزات اطفای حریق مانند کابینت شلنگ آب پرفشار، و کپسول آتش‌نشانی. از طرفی دیگر، پکیج آبجکت آتش‌نشانی، 7 عدد آبجکت دو بعدی مربوط به این حوزه را نیز داراست. لازم به ذکر است که در این مجموعه، بیش از 20 آبجکت آتش‌نشانی سه‌بعدی وجود دارد. می‌توانید با دانلود پکیج آبجکت آتشنشانی رویت و ویرایش هرکدام، در زمانی کوتاه، آبجکتی مشابه، ولی متناسب با ضوابط محلی آتش‌نشانی و نیازهای پروژه، ایجاد کنید. برای دانلود سایر نرم افزارهای مناسب معماران روی ابن لینک کلیک کنید.

 

password فایل : bonrocollege.com

Rating 0.00 from 0 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
4.7 MB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید