۴ سبد خرید

توضیحات دانلود نویس ورکس 2023 Navisworks Manage

نرم افزار “Navisworks Manage” از خانواده نرم‌افزارهای Autodesk است و یکی از ابزارهای بسیار مفید در زمینه مدیریت پروژه‌های ساختمانی و مهندسی محسوب می‌گردد. این نرم افزار به مهندسان ساختمانی، معماران، مدیران پروژه و تمام اعضای تیم پروژه کمک می‌کند تا به‌صورت مؤثرتر و هماهنگ‌تر در تمام مراحل یک پروژه عمرانی و ساختمانی کار کنند.

نویس ورکس 2023 یک ابزار جامع و چندمنظوره است که به تیم‌های پروژه امکان مدیریت و کنترل بهتری را در همه مراحل یک پروژه عمرانی و ساختمانی می‌دهد. از مدل‌سازی و تداخل‌ زدایی تا تصویرسازی و مدیریت منابع، نویس ورکس 2023 یکی از ابزارهای حیاتی برای مهندسان و مدیران پروژه است.

 

password فایل : bonrocollege.com

 

ویژگی‌های نویس ورکس 2023

با تمامی این تفاسیر، اگر مایل به دانلود و نصب نویس ورکس نسخه 2023 هستید، ضروری خواهد بود با تغییراتی که در این نسخه روی نرم افزار اعمال گردیده است آشنا شوید. ابزار مذکور در حال حاضر یکی از پایدارترین و بهترین گزینه‌های موجود است.

1. تجمیع و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی:

Navisworks Manage به شما امکان می‌دهد تا مدل‌های ساختمانی و اطلاعات BIM (مدل اطلاعات ساختمانی) را از انواع نرم‌افزارهای مهندسی مانند Revit، AutoCAD، و Civil 3D تجمیع و تجزیه‌وتحلیل کنید. این به شما اجازه می‌دهد تا تداخل‌ها، تضادها و مشکلات دیگر در مدل‌های مختلف را شناسایی و رفع کنید.

2. مدیریت پروژه:

نویس ورکس به‌عنوان یک ابزار مدیریت پروژه عمرانی عمل می‌کند. شما می‌توانید زمان‌بندی‌ها، منابع، و کارهای پروژه را در یک محیط متمرکز، مدیریت کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهای گزارش‌دهی قدرتمند Navisworks برای نظارت بر پیشرفت پروژه و ارتباط با تمام اعضای تیم استفاده کنید.

3. تصویرسازی و ارتباطات بصری:

نرم افزار محبوب نویس ورکس قابلیت تصویرسازی 3D برای پروژه‌ها را داراست. شما می‌توانید نقشه‌های پروژه را به‌صورت دینامیک و زیبا نمایش دهید و از تصاویر و فیلم‌های بصری برای ارتباط با مخاطبان پروژه استفاده کنید. این ویژگی به ارتقاء درک و تبیین برای تمام اعضای تیم کمک می‌کند.

4. تحلیل تداخل و تضاد:

Navisworks به شما این امکان را می‌دهد تا تداخل‌ها و تضادهای موجود در مدل‌های ساختمانی را شناسایی کرده و بهبودهای لازم را اعمال کنید. این امر می‌تواند به جلوگیری از مشکلات در مراحل بعدی پروژه کمک کند.

5. هماهنگی و همکاری:

نرم افزار Navisworks Manage به تیم‌های پروژه امکان هماهنگی و همکاری بهتر را می‌دهد. اعضای تیم می‌توانند به‌صورت هم‌زمان روی مدل‌های ساختمانی کار کنند و تغییرات را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارند.

6. ایجاد گزارش‌های تخصصی:

از سوی دیگر نویس ورکس امکان ایجاد گزارش‌های تخصصی در مورد پیشرفت پروژه، تداخل‌ها، تغییرات و اطلاعات مهم دیگر را فراهم می‌کند. این گزارش‌ها به اعضای تیم و مدیران کمک می‌کنند تا تصمیم‌گیری‌های بهتری در مورد پروژه بگیرند.

و در نهایت لازم به توضیح است که نرم افزار Navisworks Manage یک ابزار جامع و بسیار کارآمد برای مدیریت پروژه‌های ساختمانی و مهندسی با استفاده از تکنولوژی BIM و مدل‌های ساختمانی است. این نرم افزار به بهبود کارایی، کاهش خطاها و افزایش هماهنگی تیم‌های پروژه کمک می‌کند و از اهمیت بالایی در صنعت ساختمان برخوردار است.

 

برای دانلود برنامه نویس ورکس به لینک مراجعه کنید.

 

مشخصات موردنیاز برای نصب و دانلود نویس ورکس 2023

این مشخصات نیازمندی‌های نصب نویس ورکس 2023 را توصیف می‌کنند و برای اجرای بهینه این نرم‌افزار بر روی سیستم شما، باید سیستم‌عامل و سخت‌افزار سیستم خود را به تطابق با این مشخصات به‌روز کنید.

سیستم‌عامل:

– ویندوز 11 و ویندوز 10 با ساختار 64 بیتی. برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی محصولات Autodesk، به چرخه پشتیبانی محصولات Autodesk مراجعه کنید.

پردازنده:

– پردازنده با فرکانس 3.0 گیگاهرتز یا بالاتر

حافظه:

– حداقل 2 گیگابایت حافظه RAM

فضای دیسک:

– 15 گیگابایت فضای دیسک خالی برای نصب

گرافیک:

– کارت گرافیک با قابلیت Direct3D 9® و OpenGL® و پشتیبانی از مدل شیدر 2 (حداقل)

نمایشگر:

– نمایشگر VGA با رزولوشن 1280×800 با رنگ‌های واقعی (توصیه می‌شود نمایشگر با رزولوشن 1920×1080 و کارت گرافیک 32 بیتی)

فضای دیسک (برای نصب):

– 10 گیگابایت فضای دیسک هارد

نویس ورکس ورژن 2023 مناسب چه کسانی است؟

نویس ورکس (Navisworks) به‌عنوان یک نرم‌افزار مدیریت و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی و مهندسی در صنعت ساختمان و عمران بسیار مناسب برای گروه‌ها و افراد زیر است:

1. مهندسان ساختمانی و معماران

مهندسان ساختمانی و معماران می‌توانند از نویس ورکس برای ایجاد و مدیریت مدل‌های ساختمانی 3D استفاده کنند. این ابزار به آن‌ها کمک می‌کند تا تداخل‌ها و مشکلات در مدل‌ها را شناسایی کرده و بهبود‌های لازم را اعمال کنند.

2. مدیران پروژه

مدیران پروژه می‌توانند از نویس ورکس برای مدیریت زمان‌بندی‌ها، منابع و پیشرفت پروژه‌های ساختمانی استفاده کنند. این ابزار به آن‌ها امکان مشاهده و کنترل بهتری را می‌دهد.

3. تیم‌های پروژه

تمام اعضای تیم پروژه از جمله مهندسان، معماران، ترسیم‌گران، تکنسین‌ها و کارگران می‌توانند با استفاده از نویس ورکس به هماهنگی بهتری بر روی پروژه‌های ساختمانی برسند و تغییرات را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارند.

4. تیم‌های مدل‌سازی BIM

اگر شما با تکنولوژی مدل اطلاعات ساختمانی (BIM) کار می‌کنید، نویس ورکس به شما امکان مدیریت و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های BIM را می‌دهد. این نرم‌افزار به تیم‌های مدل‌سازی BIM امکان مشاهده و هماهنگی مدل‌ها را می‌آورد.

5. تداخل ‌زدایی

افرادی که وظیفه تداخل‌ زدایی مدل‌های ساختمانی و مهندسی را دارند، می‌توانند از نویس ورکس برای شناسایی و رفع تداخل‌ها و تضادها استفاده کنند.

6. تیم‌های تصویرسازی و ارتباطات بصری

افرادی که برای ایجاد تصاویر و ارتباطات بصری برای پروژه‌ها و ارتباط با مخاطبان پروژه مسئولیت دارند می‌توانند از نویس ورکس برای تصویرسازی و ارائه اطلاعات به شکل دینامیک و زیبا استفاده کنند؛ بنابراین، نویس ورکس به اشخاص و تیم‌های مختلف در صنعت ساختمان و مهندسی امکانات متنوعی را ارائه می‌دهد و به بهبود هماهنگی، کیفیت کار، و مدیریت پروژه‌ها کمک می‌کند.

نصب و دانلود نویس ورکس 2023

نویس ورکس 2023 یک نرم‌افزار بسیار کارآمد و قدرتمند در زمینه طراحی و مدل‌سازی سه‌بعدی است که به‌وسیله Autodesk توسعه داده شده است. این نرم‌افزار به مهندسان، معماران، طراحان صنعتی و تیم‌های پروژه امکان مدیریت و ایجاد مدل‌های سه‌بعدی پیچیده را می‌دهد. مشخصات موردنیاز برای نصب آن نیز معقول و قابل‌اجرا بر روی سیستم‌های متوسط هستند.

نویس ورکس 2023 از ویژگی‌هایی چون تجمیع و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی، مدیریت پروژه، تصویرسازی بصری با کیفیت، تحلیل تداخل و تضاد، هماهنگی و همکاری تیمی و ایجاد گزارش‌های تخصصی برخوردار است. ازاین‌رو، این نرم‌افزار ابزاری حیاتی در صنایع مهندسی و ساختمانی به شمار می‌آید و به بهبود کارایی، کاهش خطاها، و بهبود هماهنگی در پروژه‌های پیچیده کمک می‌کند.

Rating 4.00 from 1 votes

جعبه دانلود فایل۲ فایل
part 1 - 2 GB part 2 - 1 GB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید