۱ سبد خرید
  • دسته‌بندی اصلی آبجکت: Annotation
  • دسته‌بندی آبجکت: دو بعدی

 

دانلود پکیج آبجکت دو بعدی رویت

یکی از بخش‌های مهم در هر پروژه معماری، افزودن جزئیات دو بعدی به طراحی است؛ چنین جزئیاتی، می‌توانند هم جنبه‌های فنی پروژه را بهبود بخشند، و هم خروجی‌های دو بعدی رویت را، از انتقال به نرم افزارهای دیگر، بی‌نیاز کنند. گروهی دیگر از المان‌های دو بعدی، در ارتقای جزئیات فنی نقشی ندارند؛ چنین عناصری، مانند پرسوناژها، در بهبود جزئیات ظاهری مدارک دو بعدی یا القای تناسبات، مؤثر هستند.

ارتقای جزئیات طراحی، یا به عبارتی دیگر، پخته‌تر کردن مدارک دو بعدی، عاملی مؤثر در بهبود نقاط قوت طرح است؛ از طرفی دیگر، آشنایی با چنین عناصری و استفاده مناسب از آن‌ها، می‌تواند به دانش فنی کاربر بیفزاید. موضوع دیگری که نباید فراموش کرد، این است که در طرحی دارای سطح مناسبی از جزئیات ارتقادهنده معماری، نقاط ضعف، کمتر به چشم می‌آیند!

بهره‌گیری از پرسوناژها و عناصر دو بعدی غیرفنی، باعث می‌شود که درک تناسبات در مدارک دو بعدی، آسان‌تر و سریع‌تر صورت پذیرد؛ هم‌چنین، حضور چنین المان‌هایی، موجب می‌شود که مدارک دو بعدی نظیر پلان‌ها، نماها، و مقاطع، چشم‌نوازتر شوند. خروجی‌های دو بعدی دارای پرسوناژهای مناسب در نرم افزار رویت، به سادگی، خود را از ترسیمات دو بعدی تولیدی نرم افزارهای دیگر، متمایز می‌کنند؛ از این طریق، هم جنبه‌های فنی و دقت نرم افزار رویت به دست می‌آید و هم جذابیت بصری نسبی به مدارک دو بعدی افزوده می‌شود.

مدل‌سازی ساختمان‌ها در رویت نیز، فارغ از دانشجویی یا حرفه‌ای بودن پروژه، می‌تواند از ارتقای جزئیات دو بعدی، بهره‌مند شود. یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، دانلود آبجکت رویت و استفاده از آن‌ها در پروژه است؛ بهره‌گیری از این آبجکت‌های دو بعدی آماده که معمولاً پیرو استانداردهای رایج هستند، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و حتی به یکپارچگی ارائه کمک می‌کند. به همین دلیل، دانلود آبجکت رویت، یکی از دغدغه‌های کاربران این نرم افزار پرکاربرد است؛ اما این دغدغه، در وبسایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، برطرف می‌شود.

با دانلود پکیج آبجکت دو بعدی رویت یک فمیلی‌ از شاخه Annotation را خواهید داشت. از طریق دانلود آبجکت رویت، قابل دریافت است. در این پکیج، بیش از 160 نمونه آبجکت دو بعدی، در ده دسته‌بندی مختلف وجود دارد؛ این دسته‌بندی‌های آبجکت دو بعدی، عبارتند از: الکتریکال (برقی)، پله، پنجره، حیوانات، در، درخت، علامت راستای شمال، فیگور، وسیله نقلیه و متفرقه. می‌توانید با دانلود پکیج آبجکت دو بعدی و ویرایش هرکدام، در زمانی کوتاه، آبجکتی مشابه، ولی متناسب با سلیقه خود و نیازهای پروژه، ایجاد کنید. برای دانلود تکسچرهای رایگان هم می توانید روی این لینک کنید.

 

password فایل : bonrocollege.com

Rating 3.75 from 11 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
113 MB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید