۴ سبد خرید

توضیحات مربوط به دانلود پکیج آبجکت مبلمان اداری رویت

بخش‌هایی با کاربری اداری، یکی از گسترده‌ترین انواع کاربری فضاها است که در ساختمان‌ها دیده می‌شود؛ همچنین، فضاهایی با ماهیت و کاربری اداری را می‌توان در ساختمان‌ها و فضاهایی با کاربری‌های دیگر نیز مشاهده کرد. از طرف دیگر، این نوع کاربری، برخلاف بسیاری دیگر از گونه‌های کاربری، تعریف و چارچوب مشخصی ندارد؛ یعنی انواع مختلفی از فضاها با استفاده‌های مختلف وجود دارند که در دسته فضاهای اداری قرار می‌گیرند، به دلیل این گستردگی و تنوع، انواع مختلف مبلمان اداری، از عناصری هستند که به طور عمده، در پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. دانلود پکیج آبجکت مبلمان اداری رویت را در بن رو کالج ببینید.

مبلمان اداری نیز، به پیروی از ماهیت کاربری اداری، گستره وسیعی را شامل می‌شوند؛ انواع میز، مانند میز کار، تحریر، کامپیوتر، کنفرانس، و پذیرش؛ انواع صندلی اداری؛ و انواع ماشین‌های اداری، مانند دستگاه تکثیر، تلفن، کامپیوتر، ویدئو پروژکتور و غیره. کشوها و کابینت‌های بایگانی را نیز می‌توان به این فهرست بلندبالا افزود. استفاده از دانلود آبجکت مبلمان اداری رویت، در بسیاری از انواع پروژه‌ها، ضروری است و به نوعی، کاربری فضا را نشان می‌دهد.

جانمایی برخی از مبلمان اداری، در انواعی از پروژه‌ها و فضاها، و نمایش آن در مدارک پروژه، موضوعی ضروری است؛ برای نمونه، می‌توان به جانمایی میزهای کار در اتاق کارمندان یا میز کنفرانس و صندلی‌ها در اتاق کنفرانس اشاره کرد. چنین موضوعاتی، علاوه بر نمایش ایده طراح در بهره‌گیری مناسب از فضا، نحوه سیرکولاسیون و فرایندها در فضا را نیز نشان می‌دهند.

 

برای دانلود نرم افزار رویت به لینک مراجعه کنید.

 

در مورد بسیاری از انواع مبلمان اداری، تناسبات و ابعادی رایج و استاندارد وجود دارد که رعایت آن‌ها، به تحقق بهتر اهداف کاربری کمک می‌کند؛ چنین تناسبات و استانداردهایی، بسیار گسترده هستند و رعایت آن‌ها در طراحی، نیازمند صرف زمان و دقت فراوانی است. با این حال، می‌توان حضور این موارد را در طراحی نمونه‌های آماده آبجکت مبلمان اداری، مشاهده کرد و از آن‌ها بهره برد. این موضوعات، تنها بخشی از دلایل نیاز کاربران رویت، به نمونه‌های آبجکت مبلمان است؛ نیازی که در سایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، از طریق دانلود آبجکت رویت، برطرف می‌شود.

پکیج آبجکت مبلمان اداری بن رو کالج، مجموعه‌ای گسترده و دارای 95 نمونه مختلف از چنین آبجکت‌هایی است؛ این پکیج، انواع مختلفی از آبجکت‌های میز تحریر و کار، صندلی، میز کنفرانس، ماشین‌های اداری، کشوها و موارد دیگر را شامل می‌شود؛ با دریافت این پکیج آبجکت مبلمان اداری از طریق دانلود آبجکت رویت، می‌توانید نیازهای خود در طراحی چنین فضاهایی را برطرف کنید.

می‌توانید انواع مختلف آبجکت مبلمان اداری را به طور مستقیم در مدل‌سازی خود، مورد استفاده قرار دهید؛ همچنین می‌توانید با دانلود پکیج آبجکت مبلمان اداری رویت و ویرایش آن با توجه به نیازهای پروژه، سلیقه، و طرح خود، در زمانی کوتاه، آبجکتی شخصی‌سازی‌شده و متناسب با نیاز تولید کنید. افزون بر این موارد، می‌توانید این آبجکت‌های قابل دریافت از طریق دانلود آبجکت رویت را، از نظر نحوه مدل‌سازی، مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. امکان الگوبرداری از نحوه مدل‌سازی و تناسبات، برای ساخت انواع جدیدی از این آبجکت‌ها از ابتدا، یکی از مزایای این مطالعه و بررسی است. برای دانلود آبجکت مبلمان اداری رویت به انتهای صفحه مراجعه کنید.

 

password فایل : bonrocollege.com

Rating 3.50 from 2 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
74 MB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید