۴ سبد خرید

دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه

یکی از رایج‌ترین مبلمان در کاربری‌ها و فضاهای مختلف، انواع قفسه، کتابخانه، و مبلمان مشابه برای نگهداری است؛ این انواع مبلمان، با هدف‌های مختلفی، نظیر تقسیم‌بندی و مدیریت وسایل مختلف، نگهداری آن‌ها، دسترسی آسان‌تر به این وسایل، و نمایش آن‌ها به کار می‌روند. این قفسه‌ها، بسته به موضوعات مختلف، مانند نوع وسایلی که باید نگهداری کنند، کاربری فضا، هدف از نگهداری، و غیره، انواع مختلفی دارند. از کتابخانه‌های مختلف با هدف نگهداری و نمایش کتاب‌ها گرفته، تا قفسه‌بندی‌های فروشگاه‌ها و انبارها، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه برای همه افرادی که مدلسازی می‌کنند ضروری است.

فارغ از کاربرد، زیبایی‌شناسی نیز موضوعی است که در طراحی این انواع قفسه‌ها، با توجه به طراحی کلیت پروژه، نقش دارد؛ از دلایل این موضوع، می‌توان به نقشی که چنین مبلمانی، فراتر از کاربرد خود، در فضا ایفا می‌کند، اشاره کرد. قفسه و کتابخانه، با توجه به ارتفاع و طول معمولاً قابل توجه خود، حضوری چشمگیر در فضا دارند؛ می‌توانند به جای عناصری سخت، مانند دیوار، در نقش جداکنندگی و تفکیک فضا ظاهر شوند. همچنین، برخی قفسه‌ها و کتابخانه‌ها که از دو طرف، قابل دسترس هستند، ضمن ایجاد تفکیک، سطحی از ارتباط بصری را در دو فضا ایجاد می‌کنند. این نوع قفسه ها را می توانید در دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه ببینید.

این موارد، تنها بخشی از دلایل متعدد اهمیت حضور این دسته وسیع از مبلمان، و پرداختن به آن‌ها هستند. بسته به اندیشه طراح، می‌توان کاربردهای جانبی دیگری را نیز برای قفسه‌ها، ایجاد کرد؛ اما فارغ از کاربردهای جانبی، موضوعی که در تمامی انواع قفسه و کتابخانه بسیار اهمیت دارد، جانمایی مناسب آن‌ها است. همچنین، در مورد بسیاری از انواع قفسه‌ها و کتابخانه‌ها، تناسبات و ابعادی رایج و استاندارد برای بهبود کارایی این مبلمان وجود دارد؛ حضور چنین تناسباتی را می‌توان در طراحی نمونه‌های آماده آبجکت قفسه و کتابخانه، مشاهده کرد و از آن‌ها بهره برد. بنابراین، برای افزایش سرعت مدل‌سازی، کاربران رویت نیاز به نمونه‌های آبجکت قفسه و کتابخانه دارند؛ نیازی که در سایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، از طریق دانلود آبجکت رویت، برطرف می‌شود.

پکیج آبجکت قفسه و کتابخانه بن رو کالج، مجموعه‌ای گسترده و دارای 60 نمونه مختلف از چنین آبجکت‌هایی است؛ این پکیج قابل دریافت از طریق دانلود آبجکت رویت،، انواع مختلفی از آبجکت‌های کتابخانه، قفسه، طاقچه، رف و موارد دیگر را شامل می‌شود؛ همچنین، انواعی از قفسه‌های تخصصی، مانند قفسه‌های مجله، فیلم و CD، و قفسه‌های محصولات فروشگاهی، در این پکیج آبجکت قفسه و کتابخانه، به چشم می‌خورد. با استفاده از آبجکت های موجود در دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه، یا ترکیبی از آن‌ها، می‌توان قفسه‌بندی‌هایی دلخواه ایجاد کرد.

می‌توانید انواع مختلف آبجکت قفسه و کتابخانه را، به طور مستقیم در مدل‌سازی خود، مورد استفاده قرار دهید؛ همچنین می‌توانید با ویرایش آن‌ها بسته به نیازهای پروژه، سلیقه و طرح خود، در زمانی کوتاه، آبجکتی شخصی‌سازی‌شده و متناسب با نیاز تولید کنید. برای دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه به بخش جعبه دانلود مراجعه کنید. بعد از دانلود پکیج آبجکت رویت قفسه و کتابخانه می‌توانید آن‌ها را تغییر داده و اصلاح کنید.

 

password فایل : bonrocollege.com

Rating 4.67 from 3 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
21 MB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید