سبد خرید

دسته بندی اصلی پکیج آبجکت رویت:

مبلمان

دانلود پکیج آبجکت رویت آکواریوم:

بخشی لذت‌بخش از مدل‌سازی پروژه‌های معماری، افزودن جزئیاتی است که شاید الزامی نباشند و در رده‌هایی بعد از جزئیات مرسوم، تعریف شوند؛ منظور از جزئیات مرسوم، جانمایی مبلمانی است که بسته به کاربری فضاها و پروژه، در عموم نقشه‌های معماری رعایت می‌شوند. مانند مبلمان رایج فضای نشیمن، تخت خواب و میز تحریر در اتاق خواب، و مواردی از این دست که کاربری فضا را تعریف می‌کنند؛ به طور کلی، رعایت چنین مواردی، اندیشه طراح در موضوعات نحوه تعامل با فضا، توالی فعالیت‌ها، و حتی سیرکولاسیون را نیز تا حدودی نشان می‌دهد.

تعدادی مبلمان هستند که به دلیل گستردگی و تنوعشان، بهتر است به جای تعریف دسته‌بندی‌های فرعی متعدد، آن‌ها را در دسته مبلمان متفرقه جای داد؛ نکته مشترک میان آن‌ها، همان‌طور که اشاره شد، این موضوع است که بعد از مبلمان مرسوم تعریف می‌شوند و الزامی برای نمایش آن‌ها وجود ندارد. با این حال، استفاده مناسب از آن‌ها در مدل‌سازی پروژه، می‌تواند باعث نمایش بهتر اندیشه‌های طراحی و ارتقای کیفیت فضا شود. همچنین، حضور چنین عناصری، این توانایی را دارد که به ویژه در دیدهای سه‌بعدی، درکی از مقیاس فضا را به بیننده ارائه کند.

یکی از این نوع مبلمان متفرقه، آکواریوم است؛ چنین مبلمانی، این قابلیت را دارد که در طراحی یک فضا، حدی از تمرکز را تعریف کند. نورپردازی داخلی و خارجی آبجکت آکواریوم، حال‌و‌هوای فضای اطراف خود را بسیار تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ همچنین، آکواریوم، بسته به ابعاد، فرم، و جانمایی خود، می‌تواند در تفکیک فضا و تعیین مسیر حرکت، نقش به‌سزایی ایفا کند. به چنین دلایلی، آبجکت آکواریوم، از زیرمجموعه‌های دانلود آبجکت رویت است که در وبسایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، یافت می‌شود.

دانلود پکیج آبجکت رویت آکواریوم بن رو کالج، با داشتن دو نمونه آکواریوم متفاوت، و امکان ویرایش آن‌ها، نیاز کاربران در این موضوع را پوشش می‌دهد؛ یک آکواریوم با فرم مستطیلی و دارای نورپردازی و دیگری، ساده با فرم شش‌ضلعی. می‌توانید با دریافت پکیج آبجکت آکواریوم از طریق دانلود پکیج آبجکت رویت و اعمال ویرایش، در زمانی کوتاه، آبجکتی دیگر، متناسب با نیازهای پروژه ایجاد کنید. همچنین، آبجکت آکواریوم مستطیلی، می‌تواند از نظر نحوه مدل‌سازی، مورد بررسی و مطالعه قرار بگیرد و اساسی برای مدل‌سازی آکواریوم‌های دیگر شود. برای پکیج آبجکت رویت به جعبه دانلود مراجعه کنید.

password فایل : bonrocollege.com

Rating 5.00 from 1 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
786 kb
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید