۴ سبد خرید

دانلود پکیج آبجکت آلاچیق رویت برای طراحی سایت، محوطه و لندسکیپ

یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی یک ساختمان، طراحی سایت و محوطه آن است؛ لندسکیپی که متناسب با معماری، به خوبی کار شده‌است و جزئیات کافی دارد، طراحی پروژه را تکمیل می‌کند و نقاط قوت آن را برجسته می‌سازد. از طرفی دیگر، نپرداختن به طراحی سایت، باعث می‌شود که ارزش‌های معماری پروژه، خدشه‌دار شود و به چشم نیاید.

طراحی سایت و محوطه، موضوعی است که از دیرباز، در ساختمان‌ها وجود داشته‌است و با المان‌هایی با ویژگی‌هایی مختلف، خود را نشان می‌دهد؛ المان‌هایی کاربردی، عناصری با ارزش‌های زیبایی‌شناسانه، و یا ترکیبی از هر دو ویژگی. فارغ از ماهیت این المان‌ها، حقیقت ثابت، این است که طراحی لندسکیپ با استفاده از آن‌ها، به کیفیت طراحی و محیط، می‌افزاید. برای این کار دانلود پکیج آبجکت آلاچیق رویت می تواند کمک بسیاری به شما بکند.

مدل‌سازی ساختمان‌ها در رویت نیز، فارغ از دانشجویی یا حرفه‌ای بودن پروژه، از طراحی سایت و محوطه بی‌نیاز نیست! یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، دانلود آبجکت رویت و استفاده از آن‌ها در پروژه است؛ بهره‌گیری از این آبجکت‌های آماده که معمولاً پیرو تناسبات رایج هستند، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و حتی در ایده‌یابی نیز کمک می‌کند. به همین دلیل، دانلود آبجکت رویت، یکی از دغدغه‌های کاربران این نرم افزار پرکاربرد است؛ اما این دغدغه، در وبسایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری و دانلود آبجکت رویت برطرف می‌شود.

یکی از عناصر چشمگیر در طراحی محوطه، آلاچیق است که هم المانی کاربردی است و هم ارزشی زیبایی‌شناسانه دارد؛ حضور این المان در طراحی سایت، می‌تواند در هماهنگی با طراحی معماری، آن را تکمیل کند؛ آلاچیق، با تعریف یک سرپناه موقت و فضای مکث، امکان پرسپکتیو و دیدی طراحی‌شده به ساختمان و برعکس را فراهم می‌کند؛ این المان که در معماری گذشته ایران، با نام‌های کوشک و کلاه فرنگی از آن یاد می‌شود، در فرم‌ها و ساخت‌های مختلفی رواج دارد؛ به عبارت دیگر، در طراحی آلاچیق، بسته به موارد متعددی نظیر مصالح، موقعیت، نیازهای پروژه و غیره، تنوع زیادی دیده می‌شود.

آبجکت آلاچیق، یکی از فمیلی‌های طراحی محوطه و سایت است که از طریق دانلود آبجکت رویت، قابل دریافت است. در بخش دانلود پکیج آبجکت آلاچیق رویت، بیش از 20 نمونه مختلف آلاچیق، با جزئیات، مصالح طراحی و هندسه‌های متفاوت وجود دارد؛ می‌توانید با دانلود پکیج آبجکت آلاچیق رویت و ویرایش هرکدام، در زمانی کوتاه، آبجکتی مشابه، ولی متناسب با سلیقه خود و نیازهای پروژه ایجاد کنید.

برای مشاهده دانلودهای بیشتر و دانلود تکسچر از سایت بن رو کالج روی لینک کلیک کنید.

password فایل : bonrocollege.com

Rating 3.80 from 15 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
57 mb
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید