سبد خرید

معرفی دانلود پکیج آبجکت رویت کمپرسور باد :

  • دسته‌بندی اصلی آبجکت: تجهیزات و تأسیسات مکانیکی
  • دسته‌بندی آبجکت: کمپرسور باد

یکی از بخش‌های جالب در مدل‌سازی یک پروژه، افزودن مبلمان، آبجکت‌ها، و جزئیاتی است که شاید تأثیر چندانی از نظر فنی بر معماری نداشته‌باشند؛ اما حضورشان، اشاره به فعالیت‌هایی تخصصی دارد و ممکن است کاربرد یک فضا را تعریف کند. چنین ریزه‌کاری‌هایی، بعد از تحقق اصول لازم در پروژه، می‌تواند به جذابیت و پختگی مدل، بیفزاید؛ البته اگر زمان و حوصله افزودن چنین جزئیاتی را دارید.

به دلیل تنوع موضوعی این آبجکت‌ها، بهتر است به جای دسته‌بندی آن‌ها به طور مجزا، همگی را در یک دسته جای داد: آبجکت‌های متفرقه! فارغ از کاربرد تخصصی هرکدام از این آبجکت‌ها و این که آیا در مدل‌سازی خود، به آن‌ها نیاز دارید یا خیر، موضوع جالبی برقرار است؛ این که می‌توان با بررسی آن‌ها، نحوه مدل‌سازی چنین آبجکت‌هایی را مورد مطالعه قرار داد. یا آن‌ها را پایه‌ای برای مدل‌سازی آبجکت‌های متفرقه مشابه در نظر گرفت و توسعه داد. موضوع جالب دیگری که در تمامی آبجکت‌ها، وجود دارد و می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، میزان جزئیاتی است که در مدل‌سازی آن‌ها رعایت شده‌است.

یکی از چنین آبجکت‌های متفرقه‌ای، آبجکت کمپرسور باد است که به تنهایی، در پکیجی به همین نام، وجود دارد؛ از کاربردهای آبجکت کمپرسور باد، می‌توان به مدل‌سازی فضاهایی خاص، نظیر فضاهای صنعتی و کارگاه‌ها، اشاره کرد. همچنین، آبجکت کمپرسور باد، را که از طریق دانلود آبجکت رویت، قابل دسترسی است، می‌توان از نظر جزئیات مدل‌سازی، مورد بررسی قرار داد. در مدل‌سازی این آبجکت، جزئیاتی مانند پیچ‌ها ایجاد شده‌اند؛ همچنین تفکیک مدل‌‌سازی بخش‌های مختلف تشکیل‌دهنده نیز رعایت شده‌است. از طرف دیگر، اختصاص مواد و مصالح به بخش‌های تشکیل‌دهنده آبجکت کمپرسور باد نیز، نزدیک به واقعیت، و به تفکیک اجرا شده‌است.

آبجکت کمپرسور باد را می‌توانید با دانلود آبجکت رویت به همین نام، از طریق سایت بن رو کالج، به دست آورید. لازم به ذکر است که این آبجکت، هم می‌تواند در دسته‌بندی تجهیزات و تأسیسات مکانیکی قرار بگیرد و هم در دسته‌بندی متفرقه.

Rating 0.00 from 0 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
611kb
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید