سبد خرید

نویس ورکس ( navis works 2024 ) از خانواده نرم افزارهای Autodesk یک ابزار بسیار قدرتمند در زمینه مدیریت و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی و مهندسی است. این نرم افزار به افراد و تیم‌های مختلف در صنعت ساختمان و عمران کمک می‌کند تا پروژه‌های خود را به بهترین شکل مدیریت و کنترل کنند. برای دانلود نویس ورکس 2024 از سایت بن رو کالج به انتهای مقاله مراجعه کنید.

یکی از کاربردهای اصلی نویس ورکس، مدیریت مدل‌های ساختمانی و مهندسی است. این ابزار به کاربران این امکان را می‌دهد که مدل‌های ایجاد شده از نرم افزارهای مختلف مثل Revit و AutoCAD را تجمیع و مدیریت کنند. از طریق تداخل‌زدایی مدل، مشکلات و تضادها در مدل‌ها را شناسایی و رفع کنند که این کار به بهبود کیفیت پروژه و کاهش مشکلات در مراحل بعدی کمک می‌کند.

همچنین نویس ورکس به مدیران پروژه امکان مدیریت زمان‌بندی، منابع و پیشرفت پروژه‌ها را می‌دهد. با استفاده از این ابزار می‌توانند پیشرفت پروژه را بررسی کرده و مشکلات را به‌سرعت شناسایی کرده و اصلاح کنند. همچنین از ابزارهای گزارش‌دهی قدرتمند برای نظارت بر پروژه و ارتباط با تیم پشتیبانی استفاده می‌کند.

باتوجه‌به امکانات تصویرسازی و ارتباطات بصری نیز، این نرم افزار به کاربران امکان می‌دهد تا مدل‌ها و نقشه‌های ساختمانی را به‌صورت دینامیک و زیبا نمایش دهند و از تصاویر و فیلم‌های بصری برای ارتباط با مخاطبان پروژه بهره ‌بردارند.

ویژگی‌های نرم افزار نویس ورکس 2024

نویس ورکس 2024 یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه مدیریت و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی و مهندسی است که دو نسخه Navisworks Manage و Navisworks Simulate را ارائه می‌دهد و توانسته تبدیل به یک ابزار کامل و ایده‌آل شود. در ادامه، ویژگی‌های برجسته این نرم افزار را معرفی می‌کنیم:

1. Navisworks Manage

این نسخه از نویس ورکس ابزارهای تشخیص برخورد، هماهنگی پیشرفته، تجزیه‌وتحلیل ۵ بعدی و ابزارهای شبیه‌سازی را فراهم می‌کند. به مدیران پروژه امکان مدیریت جریان کار، تطابق با زمان‌بندی‌ها و تحلیل جزئیات پروژه را می‌دهد.

2. Navisworks Simulate

این نسخه به بررسی و برقراری ارتباط جزئیات طراحی از طریق تحلیل و شبیه‌سازی طراحی ۵ بعدی تمرکز دارد. با استفاده از آن، می‌توانید جزئیات و ابعاد پروژه را به‌دقت بررسی کنید.

3. کاهش حجم RFI

نویس ورکس 2024 به کاربران امکان کاهش حجم پرسش‌ها و پاسخ‌های RFI (درخواست اطلاعات) را با استفاده از مدل‌های ساختمانی و ابزارهای تجزیه‌وتحلیل فراهم می‌کند. این کار باعث بهبود کارایی پروژه می‌شود.

4. صرفه‌جویی در زمان

با استفاده از ویژگی‌های هماهنگی و تجزیه‌وتحلیل ۵ بعدی، نویس ورکس 2024 به کاربران امکان صرفه‌جویی در زمان اجرای پروژه را می‌دهد. این ابزار به بهبود زمان‌بندی و اجرای بهینه پروژه کمک می‌کند.

5. بهبود بارگذار (لودر) فایل DWG

نسخه جدید از نویس ورکس از بهبود بارگذاری فایل‌های DWG برخوردار است که به کاربران امکان کار با فایل‌های بزرگ‌تر و پیچیده‌تر را می‌دهد.

6. گزینه‌های گزارش Viewpoint

navis works 2024 دارای گزینه‌های گزارش جدیدی برای نمایش و مدیریت Viewpoints (نقاط مشاهده) در مدل‌های ساختمانی است. این ویژگی به کاربران این اجازه را می‌دهد تا بهترین زوایای مشاهده را برای تجزیه‌وتحلیل انتخاب کنند.

7. گزینه‌های اکسپورت FBX

نویس ورکس 2024 به کاربران امکان اکسپورت مدل‌های ساختمانی به فرمت FBX را می‌دهد که از آن برای استفاده در نرم افزارهای دیگر و همچنین تبادل داده با افراد دیگر می‌توان استفاده کرد.

8. مرکز پیام (Message Centre)

این ویژگی به کاربران امکان مدیریت پیام‌ها و ارتباطات درونی پروژه را می‌دهد و به بهبود هماهنگی تیم‌ها کمک می‌کند.

9. پشتیبانی از متریال اتودسک (Navisworks Freedom)

این نرم افزار به کاربران امکان مشاهده و مدیریت متریال‌ها و ویژگی‌های متریال در مدل‌های ساختمانی را می‌دهد. این یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین قابلیت‌ها در نسخه جدید نرم افزار نویس ورکس محسوب می‌شود.

مشخصات موردنیاز نصب navis works 2024

مشخصات موردنیاز برای نصب navis works 2024 به این صورت است، درصورتی‌که قصد استفاده از تمامی امکانات و قابلیت‌های این ابزار را دارید، ضروری است که پیش‌نیازها را نصب و مدیریت کنید.

– سیستم‌عامل (OS): Microsoft Windows 10، Microsoft Windows 8.1، Microsoft Windows 8 (64 بیتی) یا Microsoft Windows 7 (64 بیتی) (Service Pack 1) Home Basic، Home Premium، Professional، Enterprise، یا Ultimate (توصیه می‌شود).

– پردازنده (CPU): Intel Pentium 4 یا AMD Athlon™ با فرکانس 3.0 گیگاهرتز یا بالاتر با فناوری SSE2.

– حافظه RAM: حداقل 2 گیگابایت RAM.

– فضای دیسک: حداقل 15 گیگابایت فضای دیسک خالی برای نصب.

– کارت گرافیک: کارت گرافیک قابلیت Direct3D 9 و OpenGL با قابلیت Shader Model 2 حداقل موردنیاز است.

– صفحه‌نمایش: صفحه‌نمایش VGA با وضوح 1280×800 با رنگ‌های واقعی (توصیه می‌شود: مانیتور با وضوح 1920×1080 و کارت گرافیک 32 بیتی).

این مشخصات موردنیاز برای نصب و دانلود نویس ورکس 2024 است و با رعایت این مشخصات، می‌توانید به بهترین شکل از این نرم افزار استفاده نمایید. نویس ورکس به تیم‌های پروژه این امکان را می‌دهد تا به‌صورت هم‌زمان روی مدل‌های ساختمانی کار کنند و تغییرات را به‌صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. این ویژگی باعث بهبود هماهنگی تیم و کاهش خطاها می‌شود. در کل، نویس ورکس یک ابزار بسیار حیاتی در صنعت ساختمان و مهندسی است که به بهبود کیفیت پروژه‌ها، مدیریت بهتر، و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند.

نصب و دانلود نویس ورکس 2024

نویس ورکس 2024 یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه مدیریت و تجزیه‌وتحلیل مدل‌های ساختمانی و مهندسی است که دو نسخه Navisworks Manage و Navisworks Simulate را ارائه می‌دهد. این نرم افزار از طراحان، مهندسان ساختمانی، مدیران پروژه و تیم‌های مدل‌سازی BIM در صنعت ساختمان و عمران برای بهبود مدیریت پروژه‌ها، کاهش مشکلات و تداخل‌ها، صرفه‌جویی در زمان و بهبود کیفیت کار استفاده می‌کنند.

نسخه Navisworks Manage ابزارهای پیشرفته‌تری را برای مدیریت جریان کار، تطابق با زمان‌بندی‌ها و تحلیل ۵ بعدی پروژه‌ها ارائه می‌دهد. درحالی‌که نسخه Navisworks Simulate بیشتر بر روی بررسی و برقراری ارتباط با جزئیات طراحی از طریق تحلیل و شبیه‌سازی طراحی ۵ بعدی تمرکز دارد.

با ویژگی‌هایی از جمله کاهش حجم RFI، صرفه‌جویی در زمان، بهبود بارگذاری فایل DWG، گزینه‌های گزارش Viewpoint و گزینه‌های اکسپورت FBX، نویس ورکس 2024 ابزارهای قدرتمندی را برای مدیریت پروژه‌ها و تحلیل مدل‌های ساختمانی ارائه می‌دهد. همچنین با مرکز پیام و پشتیبانی از متریال اتودسک (Navisworks Freedom)، تیم‌های پروژه می‌توانند به بهترین شکل هماهنگی کاری خود را انجام دهند. به‌طورکلی، نویس ورکس 2024 یک ابزار بسیار ارزشمند در صنعت ساختمان و مهندسی است که به بهبود کارایی و کیفیت پروژه‌ها کمک می‌کند.

 

password فایل : bonrocollege.com

Rating 0.00 from 0 votes

جعبه دانلود فایل۲ فایل
part 1 - 2 GB part 2 - 1.8 GB
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید