۱ سبد خرید
  • دسته‌بندی اصلی آبجکت: سایت – محوطه – لندسکیپ
  • دسته‌بندی آبجکت: آب نما
  • تعداد: 15

 

توضیحات دانلود پکیج آبجکت رویت آبنما:

یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی یک ساختمان، طراحی سایت و محوطه آن است؛ لندسکیپی که متناسب با معماری، به خوبی کار شده‌است و جزئیات کافی دارد، طراحی پروژه را تکمیل می‌کند و نقاط قوت آن را برجسته می‌سازد. از طرفی دیگر، نپرداختن به طراحی سایت، باعث می‌شود که ارزش‌های معماری پروژه، خدشه‌دار شود و به چشم نیاید.

طراحی سایت و محوطه، موضوعی است که از دیرباز، در ساختمان‌ها وجود داشته‌است و با المان‌هایی با ویژگی‌هایی مختلف، خود را نشان می‌دهد؛ المان‌هایی کاربردی، عناصری با ارزش‌های زیبایی‌شناسانه، و یا ترکیبی از هر دو ویژگی. فارغ از ماهیت این المان‌ها، حقیقت ثابت، این است که طراحی لندسکیپ با استفاده از آن‌ها، به کیفیت طراحی و محیط، می‌افزاید.

مدلسازی ساختمان‌ها در رویت نیز، فارغ از دانشجویی یا حرفه‌ای بودن پروژه، از طراحی سایت و محوطه بی‌نیاز نیست! یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، دانلود آبجکت رویت و استفاده از آن‌ها در پروژه است؛ بهره‌گیری از این آبجکت‌های آماده که معمولاً پیرو تناسبات رایج هستند، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و حتی در ایده‌یابی نیز کمک می‌کند. به همین دلیل، دانلود آبجکت رویت، یکی از دغدغه‌های کاربران این نرم افزار پرکاربرد است؛ اما این دغدغه، در وبسایت بن رو کالج، مرجع آموزش نرم افزارهای معماری، برطرف می‌شود.

یکی از عناصر چشمگیر در طراحی محوطه، آب نما است که در کنار کاربردهای خود، ویژگی‌های زیبایی‌شناسانه نیز دارد؛ حضور این المان در طراحی سایت، می‌تواند آن اتفاق شاخصی باشد که به دنبالش هستید! می‌تواند محوری فرضی را تعریف کند، و یا در اطراف خود، فضایی برای مکث را به وجود آورد. دانلود رایگان پکیج آبجکت رویت آبنما به شما کمک می کند تا به راحتی از انواع آبنما در طراحی خود استفاده کنید.

دانلود پکیج آبجکت رویت آبنما یکی از فمیلی‌های طراحی محوطه و سایت است که از طریق دانلود آبجکت رویت، قابل دریافت است. در این دانلود رایگان پکیج آبجکت رویت آبنما، بیش از 15 نمونه مختلف آب نما، با جزئیات، طراحی، و هندسه‌های متفاوت وجود دارد؛ می‌توانید با دانلود پکیج آبجکت رویت آبنما و ویرایش هرکدام، در زمانی کوتاه، آبجکتی مشابه، ولی متناسب با سلیقه خود و نیازهای پروژه، ایجاد کنید. همچنین برای مشاهده همه دانلودها در سایت بن رو کالج روی لین کلیک کنید

password فایل : bonrocollege.com

Rating 4.27 from 11 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
17 mb
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید