سبد خرید

چرا بهتر است دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ را انجام دهیم؟

اگر به دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ احتیاج دارید این فایل برای شماست. مراکز خرید از محبوب‌ترین مکان‌ها جهت خرید، تفریح، گذراندن اوقات و یا حتی معاشرت با دوستان و خانواده است. این مکان‌ها امروزه به مراکز تفریحی تبدیل شده‌اند که علاوه بر فروشگاه‌های متعدد، دارای مناطقی برای تفریح و بازی، رستوران‌ها و کافه‌ها، سالن‌های سینما، کتاب‌فروشی‌ها، سالن‌های بولینگ، پیست‌های اسکیت و… نیز هستند.

مراکز خرید از بزرگ‌ترین عوامل کمک به اقتصاد یک کشور نیز هستند. این‌گونه مراکز به مصرف‌کنندگان این مزیت را می‌دهد که از بین گزینه‌های بی‌نهایت کالاها که در دسته‌های وسیعی پخش شده‌اند، انتخاب مناسبی داشته باشند. اما امروزه، مراکز خرید بسیار بیشتر از این که برای خرید و انجام امور تجاری باشند، عملاً مردم را به یکدیگر نزدیک‌تر کرده است؛ چرا که این فضا، مکانی است که مردم عاشق گذراندن وقت خود در آن هستند.

داشتن یک طراحی برجسته در این‌گونه مراکز برای حفظ مشتریان و همچنین جذب مشتریان جدید بسیار مهم است. یک مرکز خرید خوب باید نیازهای هر فردی که وارد مرکز خرید می‌شود را برطرف نماید. یعنی طراح باید بتواند همه سلیقه‌ها را در نظر بگیرد و عناصر سبک‌های متنوع را با هم ترکیب کند تا حال و هوای جالبی در داخل و خارج مرکز خرید ایجاد نماید.

از محبوب‌ترین نرم‌افزارهایی که روند طراحی و مدل‌سازی پروژه‌ها را بسیار آسان می‌کند، نرم افزار قدرتمند اسکچاپ است. به کمک آن، حتی اگر در زمینه مدل‌سازی مبتدی باشید، با هم می‌توانید با سرعت بالایی پروژه‌های خود را مدل‌سازی کرده و خروجی‌های باکیفیتی را تهیه کنید.

مجموعه بن رو کالج با ارائه فایل دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ، نیاز شما به طراحی چنین پروژه‌ای را برطرف کرده است. فقط کافی است فایل را دانلود کرده و در نرم افزار اسکچاپ اجرا نمایید. در نهایت شما توانسته‌اید از یک پروژه مرکز خرید جامع و باکیفیت بالا در طراحی‌های خود بهره بگیرید.

 

دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ برای طراحان و دانشجویان

اگر دانشجو هستید و اساتید شما در پروژه‌های طرح دانشگاهی، از شما انتظار طراحی یک مرکز خرید با تمام جزئیات را دارند، یا اگر صرفاً در حال تمرین و یادگیری ابزارهای رندرینگ هستید و نیاز به یک پروژه آماده جهت تولید رندرها دارید و یا حتی اگر می‌خواهید به صحنه‌های مدل‌سازی شده خود، فضاهای دیگری را اضافه کنید تا در خروجی کار شما نمایش داده شوند، این پروژه آماده مرکز خرید با ارائه کامل‌ترین جزئیات، می‌تواند به راحتی این نیاز شما را برطرف کند.

البته لازم به ذکر است که این پروژه قابلیت ادیت و ویرایش نیز دارد؛ بنابراین می‌توانید به راحتی طراحی آن را به سبک دلخواه خود تغییر دهید.

 

اهمیت توجه به سایت مرکز خرید در فرآیند طراحی

طراحی سایت عمدتاً شامل جهت‌گیری و چیدمان سازه، سیرکولاسیون و پارکینگ‌ها، محوطه‌سازی و عناصر مختلف دیگر است. کیفیت محیط عابر پیاده باید به‌عنوان یک جنبه اصلی تعیین‌کننده چیدمان سایت مرکز خرید و در حقیقت، موضوع اصلی طراحی در نظر گرفته شود.

در این پروژه آماده مرکز خرید، شما می‌توانید نمونه بسیار خوب و کاملی از طراحی سایت را مشاهده کنید. جهت‌گیری مناسب سازه، ارتباط بصری خوبی را بین اجزای داخل و خارج از سایت در این پروژه حفظ کرده است. جانمایی  پارکینگ‌ها بسیار خوب صورت ‌گرفته و چیدمان مجتمع‌های تجاری متعدد در کنار یکدیگر به‌خوبی انجام شده است. علاوه‌برآن، این مرکز خرید دارای دسترسی آسان به ورودی و خروجی اصلی نیز هست و افراد به راحتی می‌توانند به خیابان اصلی دسترسی داشته باشند.

 

طراحی نمای مرکز خرید پروژه آماده برای اسکچاپ

نمای بیرونی یک مرکز خرید، جذابیت و اطلاعات اولیه را به مشتریان منتقل می‌کند. در حقیقت‌، نمای مرکز خرید، اولین چیزی است که هر فردی می‌بیند و دقیقاً همان چیزی است که آن‌ها را جذب یا دفع می‌کند. طراحی‌های برجسته مراکز خرید همیشه چند نقطه مشترک دارند: همه آن‌ها بزرگ و مجلل هستند، نماهای تزیینی بزرگ و نمایشگرهای مارک‌دار مانند تابلوی پیلون نیز در طراحی آن‌ها وجود دارد.

اگر طراحی بیرونی مرکز خرید تأثیر درستی بر فرد بگذارد، مشتریان بیشتری احتمالاً به این فضا ورود می‌کنند. عناصر طراحی نیز می‌توانند به‌عنوان کلیدهایی برای برانگیختن کنجکاوی و جذب افراد عمل کنند.

در این پروژه آماده نیز، طراحی نمای مرکز خرید به بهترین نحو ممکن صورت‌ گرفته است و سعی شده تا از جذاب‌ترین المان‌های بصری در نما استفاده شود. به‌کارگیری کرتن وال‌های متعدد در سطح نما، استفاده از فرم‌های استوانه و بدون گوشه‌های تیز در بخش‌هایی از نما، پیش‌وپس کردن فرم‌ها و المان‌های برجسته در سطح نما برای ایجاد پویایی بیشتر و همچنین استفاده از متریال‌های متنوع در نما مخصوصاً شیشه، همگی به جذابیت این پروژه افزوده‌اند.

البته توجه داشته باشید که مراکز خرید فقط یک ساختمان نیستند! آن‌ها علاوه بر کاربری خود، اطرافشان را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهند. ازاین‌رو، توجه به استراتژی‌های مناسب برای طراحی نمای مرکز خرید بسیار حائز اهمیت است که در این فایل آماده به‌تمامی این نکات به‌خوبی توجه شده است. پس با خیال راحت می‌توانید از این پروژه آماده در طراحی‌های خود استفاده کنید!

 

طراحی کاملاً تطبیق‌پذیر با سایت در فایل دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ

هنگامی که سایت پروژه کوچک است، اتصال فضاها به راحتی قابل‌مدیریت است. اما در سایت‌های بزرگ، مثل سایت همین پروژه آماده که ساختمان‌های متعدد و پارکینگ‌های بسیاری در آن وجود دارد، اتصال نقاط مختلف به یکدیگر کمی دشوار می‌شود.

اما همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، این پروژه با ارائه طرح‌های ساده و مسیرهای گردشی، پیاده‌روهای وسیعی که کاملاً مناسب عابران پیاده هستند و به‌طورکلی طراحی بسیار مناسب فضاها جهت اتصال به یکدیگر، به‌خوبی این مشکل را حل کرده است؛ بنابراین اگر نیاز به یک پروژه آماده مرکز خرید در یک سایت بزرگ را دارید و می‌خواهید به‌تمامی نکات حائز اهمیت در طراحی آن توجه داشته باشید، بدون شک این پروژه نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

 

برای مطالعه بیشتر مقاله راینو یا اسکچاپ ؟ تفاوت نرم افزار راینو و اسکچاپ را مطالعه کنید.

 

ویژگی‌های دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ به طور خلاصه:

  • توجه به‌تمامی فضاها و ریز فضاهای موجود در پروژه
  • وجود مجتمع‌های تجاری مختلف به‌صورت فشرده در کنار هم
  • الهام‌گیری از شکل مستطیل و فرم هندسی متقاطع و شکسته (به جهت طراحی آسان‌تر فضاها و قراردادن تمامی امکانات موردنیاز در اطراف آن)
  • استفاده گسترده از کرتن وال در نما و ایجاد نمایی مدرن
  • استفاده از فرم‌های گنبدی در سقف و همچنین فرم‌های استوانه‌ای در بخش‌هایی از مدل‌سازی جهت ایجاد پویایی بصری
  • توجه به سایت پروژه، جهت‌گیری ساختمان و سیرکولاسیون حرکتی
  • توجه به محوطه‌سازی (به‌کارگیری پوشش گیاهی که از اصلی‌ترین ارکان طراحی چنین فضاهایی به شمار می‌رود.)
  • استفاده از شکستگی‌های متقارن و یا نامتقارن در بخش‌هایی از نما و…

دانلود پروژه آماده مرکز خرید اسکچاپ که توسط بن رو کالج ارائه شده است، یکی از کامل‌ترین و بی‌نظیرترین طرح‌های مرکز خرید است. شما علاقه‌مندان می‌توانید پس از دانلود و تهیه پروژه، در طراحی‌های خود از آن استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. این پروژه فوق‌العاده را می‌توانید از طریق سایت بن رو کالج تهیه کنید.

Rating 5.00 from 2 votes

جعبه دانلود فایل۱ فایل
5.2 mb
پسورد فایل: bonrocollege.com
گزارش خرابی لینک دانلود
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده کنید.
 
در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق تیکت و یا آیدی پشتیبانی در تلگرام ، موضوع را اطلاع دهید.

1- آیا دانلودها رایگان هستند؟

فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبان وب سایت رسمی بن رو کالج قرار گرفته‌اند و برای دانلود فقط کافیست وارد حساب خود شوید.

 

2- چطور دانلود کنیم؟

کافیست بر روی جعبه دانلود کلیک کنید تا لیست فایل‌های قابل دانلود برایتان نمایش داده شود. سپس با کلیک بر روی فایل مورد نظر، می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، فایل را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

3- آیا محدودیتی در تکرار دانلود دارم؟

در حال حاضر در قوانین وبسایت بن رو کالج، محدودیتی برای تعداد دانلودها در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید با خیال راحت این صفحه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن‌ها هم دعوت کنید تا از این فایل ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید